שיפוץ חיצוני לבניין משותף

לרובנו חשובה הנראות הן של הדירה והן של הבניין בהם אנו מתגוררים. אנו משקיעים המון מאמץ בתהליך הבנייה והעיצוב כאשר לא מעט בניינים ברחבי ישראל זקוקים לשיפוץ חיצוני לבניין משותף.

לפעמים מדובר בשיפוץ שהוא נטו אסתטי- הבניין כבר ישן, הקירות מתקלפים וזה פשוט נראה זוועה, לפעמים מדובר בליקויים ובעיות שמחייבים התייחסות מיידית כמו אריחי שיש או אבן שנופלים מהחלק החיצוני של הבניין או בעיות רטיבות שחוזרות על עצמן ולפעמים זה שילוב של השניים.

בכל מקרה, שיפוץ חיצוני לבניין משותף דורש ידע רב בתחום, מקצועיות והבנה במטרה שהתהליך יתבצע בצורה יסודית, יעילה והבניין ייראה מושלם בסוף השיפוץ.

שיפוץ בניין חיצוני – כמה זה אמור לעלות?

לאחר שהועלתה הבקשה לשפץ את הבניין והעניין אושר על ידי הועד המייצג או על ידי החברה הניהולית, זה הזמן להשוות בין קבלני שיפוצים ולקבל כמה הצעות מחיר מסודרות. רק אחרי שנבחר קבלן ונעלה שוב את הצעת המחיר בפני הדיירים, ניתן יהיה להתקדם בתהליך השיפוץ. בלי ש-66% מהדיירים יאשרו את תכנית השיפוץ ובעיקר את המחיר לתשלום, לא ניתן יהיה להתקדם ולכן הדבר החשוב ביותר הוא לפעול למען זה עוד לפני שסוגרים עם הקבלן לגמרי. עלות השיפוץ מורכבת משני קריטריונים עיקריים:

  1. גודל הבניין- שיפוץ של בניין בן 4 קומות לא יעלה כמו שיפוץ של בניין בן 7 קומות או יותר. ככל שהבניין גבוה יותר, עלות השיפוץ תהיה גבוהה יותר.
  2. מאפייני השיפוץ – מה השיפוץ כולל? יש שיפוץ נקודתי, יש שיפוץ חיצוני שכולל רק שיוף, טיח וצביעה, יש שיפוץ מסיבי כלומר שיפוץ של הלובי כולו, החלפה של המעלית וכדומה… הרבה פעמים, כאשר מדובר בשיפוץ בניין חיצוני יש צורך לבנות פיגומים לכל גובהו של הבניין ולבצע את העבודות בגובה באמצעות סנפלינג. בכל מקרה, כאשר מקבלים הצעת מחיר, חייבים להבין בדיוק מה השיפוץ דורש, אילו חומרי גלם צריך לקנות, כמה אנשי מקצוע יעבדו ורק אז ניתן יהיה לבנות תכנית עבודה מסודרת. הממוצע נע בין 150-400 שקלים  למטר לכל דייר. 

חברת אורגד שיפוצים מתמחה בשיפוץ בניינים חיצוניים לרבות בנייני משרדים ובנייני מגורים משותפים. נשמח לסייע לכם בכל התהליך, שלב אחר שלב, להגיע אליכם לבניין, להבין בדיוק מה נדרש מתהליך השיפוץ ולהגיש לכם הצעת מחיר הוגנת. לרשותנו צוות שיפוצניקים מקצועי, אמין ומנוסה. אנו מקפידים לעשות שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בשוק המחזיקים בתו תקן ומבצעים את כל שלבי השיפוץ בצורה יסודית וקפדנית. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להתקדם הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ואנו כבר נחזור אליכם עם מענה על כל השאלות, בדרך לבניין בעל מראה חדש, אסתטי ויפה שישפר את איכות החיים שלכם ויעלה את ערך הנכסים בו.

השארת תגובה